×

All of your flaws.Przypomnij mi naszą przeszłość

 


Czy warto wejść drugi raz do tej samej rzeki? Oczywiście! 

Nie mogę twierdzić inaczej, bo sama kiedyś porzuciłam mojego dziś męża, wtedy chłopaka, a on dał mi jeszcze jedną szansę. To było ponad 15 lat temu. Czasem trzeba wiedzieć co się straciło, żeby o to walczyć i docenić.  All of your flaws...


Nie będę jednak przypominać naszej historii, ale tę Josephine i Chase'a. Każdy, kto czytał Flaw(less) na pewno nie mógł tak zakończyć tej opowieści. Trzeba koniecznie sięgnąć po kolejną część. 

Mija sześć lat. Josie skończyła studia na Harvardzie i... wraca do Moreton! Chociaż miała tam już nigdy w życiu nie postawić stopy. Robi to jednak dla swojego narzeczonego. Wydaje się, że poszła do przodu. Ma dobre wykształcenie, bogatego chłopaka i wkrótce wyjdzie za mąż. Zbyt idealne, żeby było prawdziwe. 

Chase też wyjechał z miasta. Jednakże obiecał znajomemu, że zajmie się jego antykwariatem. Jakie jest prawdopodobieństwo, że tych dwoje znów się na siebie natknie? Czy Valerie, Ethan i Archer będą chcieli odnowić przyjaźń z Josie? Czy Josie i Chase dostaną drugą szansę? 


Dawno żadna seria nie wciągnęła mnie tak bardzo. Czytałam w dzień, czytałam w środku nocy, czytałam i nie potrafiłam porzucić tych bohaterów. 

Druga część jest zdecydowanie płynniej napisana, bardziej naładowana emocjami, bardziej nieodkładalna. Przypomnij mi naszą przeszłość to już zdecydowanie nie tylko książka dla młodzieży, ale dla każdego. 


All of your flaws. Zamknęłam oczy na wszystkie wady w pierwszej części i dałam się porwać zauroczeniu, dałam sobie opowiedzieć tę historię do końca i dostałam obietnice świetnie zapowiadającej się autorki romansów. Czy Marta Łabęcka jej dotrzyma? 😉


Post we współpracy z TaniaKsiazka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger