×

Współpraca i kontakt

domatorka.blog to strona, którą prowadziłam od stycznia 2014 r. pod nazwą Nie Tylko Różowo, jednak w marcu 2019r. ze względu na odejście od czysto parentingowych tematów w stronę bardziej okołodomowych, lifestylowych, zmieniłam nazwę.  Przez lata blog zyskał wielu czytelników. Na Facebooku obserwuje mnie prawie 2000 fanów, a na Instagramie mamy ponad 5200 obserwatorów. 
Dlaczego warto mi zaufać? Teksty są chętnie polecane i udostępniane dalej. W 2015 r. zdobyłam tytuł nieformalnego bloga roku wg Mądrzy Rodzice (na podium razem z Matka Prezesa). Teksty były chętnie czytane właśnie przez użytkowników tego portalu czy czytelników Doroty Zawadzkiej- Superniani. 


Mój sukces poetycki- wygrana I Turnieju Poetyckiego o Pierścień Halszki


Piszę o rodzicielstwie, modzie, prezentuję dziecięce gadżety, kosmetyki, wnętrza czy książki. Biorę udział w blogerskich spotkaniach, tych dużych, jak SeeBloggers, oraz mniejszych, m.in. PoznańMy Się, Matki Na Dzikim Zachodzie. Sama również współorganizowałam spotkanie dla blogujących mam- Blogowe Mam Marzenie.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zaprezentujesz swoją markę w ciekawy sposób, to zapraszam do kontaktu. Chętnie podejmę współpracę w oparciu o:- testowanie produktów oraz zamieszczenie ich recenzji na blogu,
- wpisy sponsorowane,

- wpisy gościnne,
- reklamy na blogu,
- foto-relacje z wyjazdów,
- konkursy,

- sesje zdjęciowe oraz inne formy promocji.

Napisz i zapytaj:
jamatkapolki@gmail.comDotychczas współpracowaliśmy m.in z:


Copyright © domatorka.blog , Blogger