×

Wspomnienia- najpiękniejszy prezent

 


Czy wiecie co najwspanialszego możecie podarować drugiej osobie? Wspomnienia. Najpiękniejsze chwile, przebłyski radości, uchwycone momenty, te zwykłe niezwykłe. Na szczęście, chociaż tak ulotne, można zatrzymać je na fotografii i podarować.


Fotografie to zawsze doskonały prezent na święta i nie tylko. Teraz możecie podarować swoim bliskim najpiękniejsze wspomnienia w nowoczesnej formie, np. obrazu do malowania po numerach, mozaiki ze zdjęć, kolażu, czy map podróży.

Ja najbardziej lubię wracać do tych wakacyjnych momentów, pełnych beztroski, niekontrolowanej radości, do odkrywania nowych miejsc. Dlatego dla mnie wspaniałym prezentem jest mapa Polski na ścianę do oznaczania podróży. Jedno spojrzenie i wracają do mnie najpiękniejsze chwile. Pierwsze wakacje z malutkim Emilem, zauroczenie Krakowem, miłość nie od pierwszego wejrzenia do Łodzi, wypad bez dzieci do Łagowa, zimowe ferie w Szklarskiej Porębie czy odkrywanie Kotliny Kłodzkiej, w której totalnie się zakochaliśmy. To idealny prezent dla domatorki takiej jak ja: uwielbiającej ładne wnętrza, ale też lubiącej niedalekie podróże i krótkie wycieczki za miasto. 

Duża mapa o wymiarach 60x85 cm, bardzo estetycznie wykonana, mapa to porządny wydruk w ładnych kolorach, z dokładną mapą. Będzie pasowała zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza. U nas idealnie się wkomponowała w drewnianą ścianę w naszym scandi-boho salonie. Można wybrać kolor ramy, ale też zakres mapy. Ja wybrałam Polskę, bo raczej nie podróżujemy za granicę. Jednakże są także dostępne różnego rodzaju mapy Europy czy całego świata. 
Do mapy dołączone są wybrane przez Was zdjęcia, które przy pomocy kolorowych pinezek można przypiąć w odwiedzonym miejscu. Dostajemy gotowy zestaw do zawieszenia na ścianie: mapę, kolek do montażu, 20 wybranych zdjęć, pinezki, a nawet długopis. Nie trzeba się o nic martwić. Lubię patrzeć na naszą mapę i miejsca, które już widzieliśmy. Fotografie przywołują wspomnienia, dają chwilę rozmarzenia. Cieszy mnie, że tak wiele ich było. Patrząc na mapę, wiem też ile jeszcze może być kolejnych podróży i wspomnień, co daje mi jeszcze większą radość. Bo najwspanialszy prezent, to taki, który wywołuje dobre emocje...


Wpis ten powstał przy współpracy z picarta.pl, dzięki czemu mam dla Was zniżkę na zakupy. Rabat 15%, ważny do 01.01.2022 na hasło: domatorka.blog15. Możecie więc sprawić prezent swoim bliskim w  super cenie ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger