×

Niebanalne, ale praktyczne gadżety do Twojej kuchni


Za chwilę minie dwa lata od remontu naszej kuchni, a ja nadal ją uwielbiam. To była najlepsza decyzja dotycząca wnętrza naszego mieszkania. Jest idealna. Obecnie zmieniam w niej ewentualnie dekoracje i kupuję kuchenne gadżety. Zobaczcie te niebanalne, ale praktyczne.


Niebanalne, ale praktyczne gadżety do Twojej kuchni:

Bardzo lubię wszelkiego rodzaju pojemniki na produkty suche i sypkie. Dzięki nim panuje porządek w kuchni, a w dodatku są estetyczne. Ten pojemnik jest naprawdę praktyczny. Trudno znaleźć tak wysoki pojemnik, by mieścił długi makaron spaghetti, a napoczęte opakowanie robi w szafce bałagan. W dodatku zawsze miałam problem z dopasowaniem ilości gotowanego makaronu do liczby osób i zawsze gotowałam go ciut za dużo lub ciut za mało. Pojemnik posiada na szczęście miarkę, otwieramy pokrywkę z oznaczeniem ilości osób i gotujemy daną porcję makaronu. Proste!
Metalowe wyciskacze do czosnku się u nas nie sprawdziły. Trudno się je czyści i rozdrabniają naprawdę drobno, a my lubimy większe kawałki i większe ilości. Zazwyczaj kroiliśmy czosnek, ale teraz mamy nowego pomocnika. Zabawny gadżet, a jaki praktyczny! Z łatwością rozdrobni ząbki, a w dodatku bardzo łatwo się czyści. Wampir, który przed czosnkiem się nie chowa, czyli Gracula! 


Mam w domu całą kolekcję kubków. Już nie mieszczą mi się w szafce. Z jednych dobrze pije się kawę, z innych lepiej herbatę. Ten jest jednak najbardziej uroczy w mojej kolekcji. Filiżanka Bryczek z bajki Piękna i Bestia. Niezwykle piękny kubeczek, z którego poranna kawa to sama przyjemność. 

Jeśli kawa to z pianką, a na niej uroczy wzorek? To świetny pomysł na podanie napoju gościom czy dzieciom, umili też pogaduchy z przyjaciółką. Nie trzeba być profesjonalnym baristą, wystarczy jeden z szesnastu szablonów oraz kakao lub cynamon. Najlepiej sypać je przez sitko, wtedy rozkłada się równomiernie i wzorek wychodzi idealnie. Komu kawy?Takie gadżety sprawiają, że czas spędzony w kuchni jest przyjemny, a przygotowywanie posiłków łatwiejsze. Wszystkie i wiele innych znajdziecie na toys4boys.pl A Wy macie jakieś fajne gadżety w swojej kuchni?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger