×

Jak kupują faceci? Coś wyjątkowego dla Niego... Trendhim


Jakiś czas temu M kupował kurtkę. Pojechaliśmy do sklepu z tzw. wszystkim, od ciuchów, przez zabawki, po akcesoria do domu. Weszliśmy, sięgnął po pierwszą, która wpadła mu w oko, przymierzył i stwierdził, że jak nie znajdzie nic innego, to weźmie. Znalazł drugą i ta pasowała bardziej. Zdecydował o zakupie. Całość nie trwała dłużej niż 10 minut. Szukanie modelu i rozmiaru, przymiarka i decyzja. Ja w tym samym sklepie dobre pół godziny zastanawiałam się jaką wybrać świeczkę, bo różnych wariantów zapachu dyni było chyba paręnaście. Co chwila brałam jakąś z półki i odstawiałam, później wracałam i tak dalej. Moje pół godziny wąchania świeczki za parędziesiąt złotych i jego kilka minut na zakup kurtki za parę stówek. Jak kupują faceci?

Powiem Wam jak kupuje mój. Z ciężkim sercem idzie do sklepu, bo nienawidzi chodzić po galeriach (ja zresztą też), bierze z wieszaka co mu się podoba, przymierza i jak stwierdzi, że jest w porządku to kupuje. Szybka akcja, byle mieć z głowy. Ja zaś tydzień czasem analizuję czy na pewno kupić daną rzecz, z czego jest zrobiona, gdzie wyprodukowana, do czego będę to nosić. Teoretycznie on kupuje efektywniej, ale nie zawsze myśli o całości. Na szczęście oni szukają najpierw naszego potwierdzenia i dopiero finalizują zakup. Bo kto ich zna lepiej niż my? A my przecież lubimy by facet wyglądał stylowo, więc zwracamy uwagę nie tylko na ciuchy, ale też dodatki. 


Gdzie więc szukać modnych akcesoriów i biżuterii dla mężczyzn? Zajrzyjcie na trendhim.pl. Znajdziecie tam portfele, paski, kapelusze, bransoletki, krawaty, rękawiczki, szaliki, zegarki. Po prostu wszystko, czym można uzupełnić męski outfit. 


Słońce przygrzewa, więc ja wybrałam dla mojego mężczyzny okulary przeciwsłoneczne. Srebrno-szare, polaryzowane okulary z ręcznie robionymi drewnianymi zausznikami.  Wyglądają... pięknie. I są naprawdę świetne. Mają filtry UVA i UVB, mają polaryzację, dzięki czemu obraz przez nie jest wyraźniejszy niż w zwykłych okularach i świetnie sprawdzają się przy prowadzeniu samochodu, a mój facet zwyczajnie mi się w nich podoba. 

Czasem warto coś kupić facetowi, coś takiego, o czym sam być może by nie pomyślał, nie zwrócił uwagi na szczegóły lub wziął pierwsze z brzegu. Może i kobiety robią zakupy dłużej, ale to my szukamy, dociekamy, porównujemy i wybieramy najlepsze produkty. Naszym mężczyznom też chcemy podarować jak najlepsze rzeczy. Czasem warto po prostu kupowac jak baba ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger