×

Co dać w prezencie ślubnym? Prezent Marzeń!


Zaczyna się sezon ślubny. Wiele par, właśnie wiosną i latem, chce wypowiedzieć te magiczne obietnice miłości, a my jako goście weselni, chcemy podarować im coś wyjątkowego. Tylko co dać w prezencie ślubnym?


Młodzi często proszą o pieniądze. Pewnie dlatego, że kupowanie sprzętu czy akcesoriów domowych parom, które mieszkają już ze sobą kilka lat nie ma sensu- zapewne wszystkie potrzebne rzeczy już mają. Pieniądze jednak, wiem z własnego doświadczenia, szybko się rozpadają i n końcu nie pamiętamy na co je wydaliśmy. Chcemy jednak, by Młoda Para zapamiętała ten wyjątkowy czas. Warto podarowac im Prezent Marzeń. 

PrezentMarzeń to przeżycie, coś co zapewni obdarowanym emocje i wspomnienia. Może to być lot balonem, jazda samochodem rajdowym, pobyt w parku rozrywki, pakiet przyjemności w SPA lub romantyczny weekend dla dwojga. Atrakcji do wyboru jest naprawdę mnóstwo, dostępnych w wielu lokalizacjach w Polsce. Wszystkie przeżycia można zakupić na prezentmarzen.com, a na ich realizacę mamy aż 365 dni od zakupu.

Romantyczny weekend dla dwojga, to pomysł na prezent nie tylko dla nowożeńców. Jeśli nie wiecie, co kupić rodzicom na rocznicę ślubu, dziadkom na jubileusz czy partnerowi z okazji Walentynek lub rocznicy to będzie świetna niespodzianka. Ja swój PrezentMarzeń zrealizuję razem z mężem. W tym roku obchodzimy 15 rocznicę znajomości. 

Skok ze spadochronem z okazji 18 urodzin, odwiedziny w papugarni na dziecięce urodzinki, dzień z przyjaciółką w SPA czy romantyczny weekend we dwoje to pomysły na niebanalny podarunek, na każdą okazję do kupienia na prezentmarzen.com


A Wy pamiętacie co dostaliście w prezencie ślubnym? Co zazwyczaj kupujecie Młodej Parze?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger