×

Recepta na dobre zdrowie

Jeszcze kilka lat temu omijałam poradniki szerokim łukiem. Z zasady byłam na nie, ponieważ nie lubię, gdy ktoś mi mówi jak mam żyć, szczególnie zupełnie obca mi osoba. Przełamałam się ze dwa lata temu i teraz tego typu książki czytam z przyjemnością, ale też nadal z dystansem, wybierając z nich to, co najbardziej mi odpowiada. Recepta na dobre zdrowie jest takim poradnikiem, w którym na każdej stronie znajdziemy radę wartą wcielenia w życie.

Młodsza niestety nie będę. Zaczęłam więc zastanawiać się, co mogę zrobić by przedłużyć swoją młodość i jak najdłużej pozostać w dobrym zdrowiu. Chętnie więc sięgnęłam po książkę dr Frederica Saldmanna. Już na początku swojej książki doktor wspomina, że leki wypisuje on kiedy naprawdę musi, a najlepsze lekarstwa znajdziemy w naturze. Zatem to idealna książka dla mnie, bo ja też nie lubię truć się chemią i po specyfiki z apteki sięgam w ostateczności. 

Klamka nie zapadła w chwili narodzin i możemy oddziaływać na nasze uwarunkowania genetyczne.

Poradnik podzielony jest na działy-różne sfery naszego życia, a te na podrozdziały. Dzięki temu lektura nie jest nużąca, a ilość ciekawostek i sprawdzonych, naturalnych sposobów na długowieczność- imponująca. Zapewniam, że tę pozycję będziecie czytać z wielkim zainteresowaniem.

Doktor w poszczególnych działach zawarł proste metody na podniesienie jakości naszego życia, od sposobu odżywiania aż po poczucie szczęścia. Drobne kroczki, małe sztuczki, które pozowlą zachować nam dobre zdrowie przez długie lata.

Czy wiedzieliście, że jabłka najlepiej jest obrać ze skórki, ponieważ zawiera ona najwięcej pestycydów? A mama mówiła, że w skórce najwięcej witamin... Czy wiecie, że porządny przytulas może przyhamować nasz apetyt? 
Wiele kobiet (obserwowałam kiedyś w toalecie w CH) nie myje rąk, ale wiecie, że ważniejsze jest by umyć je przed, a nie po załatwieniu swoich potrzeb? A najlepiej przed i po... W jaki sposób patrzeć na kobietę/mężczyznę, żeby go uwieść? Jak naturalnie podnieść swoje libido? W jakiej pozycji spać?
To tylko niewielka część pytań, na które odpowiedzi znajdziecie w tej książce. 

Recepta na dobre zdrowie to książka, którą powinien przeczytać każdy. Jeżeli wcielimy w życie chociaż część z zawartych w niej porad, z pewnością poprawimy jakość swojego życia. Małe, proste sposoby, by długo cieszyć się zdrowiem i życiem. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger