×

Wiosna w Przytulnej!

 


Czekacie już na wiosnę? Tę musicie spędzić w Przytulnej!


Katarzyna Michalak to jedna z najpopularniejszych autorek literatury kobiecej w Polsce. Podbiła serca czytelniczek Serią mazurską czy Trylogią autorską czy Serią kwiatową. Jednakże nie podbiła mojego, bo po dwóch przeczytanych powieściach, nie miałam ochoty sięgać po kolejne... Aż do tej najnowszej. 


Rodzina Gwaroszów ma swoje zwyczaje. Dziadkowie Apolonia i Antoni, rodzice Alicja i Andrzej oraz ich dzieci: Azja, Ariel, Amelia i Adela. Tradycją rodzinną jest nadawanie imion na literę A. Wydaje się, że także skrywanie tajemnic. 

Alicja całe życie skrycie marzyła o domu z ogródkiem. Ich sześcioosobowa rodzina z trudem mieściła się w bloku. Teraz marzenie Alicji może się spełnić, bo kobieta dostała w spadku po dalekiej ciotce Willę w Przytulnej. Uroczą ruinkę, w której pragnie zamieszkać z całą rodziną. Jak przekonać pozostałych członków rodziny do tego pomysłu? Pomóc może powrót Azji, syna marnotrawnego, który od kilku lat nie dawał znaku życia. Gdzie był i co robił? Czy znowu namiesza w życiu rodziny? 


Od tej historii nie można się oderwać! Tu każdy ma jakieś sekrety, akcja, co chwilę, nieoczekiwanie zmienia bieg, a bohaterów, chociaż mają swoje za uszami, nie da się nie polubić. 


Wiosna w Przytulnej to powieść świeża jak wiosenny wiatr, żywa jak przyroda, otulająca jak pierwsze ciepłe promienie słońca. Po prostu nieprzewidywalna jak pogoda w marcu. 


Wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem Znak. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger