×

Najlepsze prezenty można zjeść - Venosa.pl

 


Jeśli chcecie sprawić mi przyjemność lub przekupić, to nie będzie dla Was problemem. Podarujcie mi dobrą kawę i coś słodkiego do tego, a na pewno się ucieszę ;) Uważam, że najlepsze prezenty można zjeść (lub wypić)!

Czym jest dla Was chwila przyjemności? Dla mnie to letnie śniadanie na balkonie, gofry lub pancakes z miodem i owocami, z aromatem świeżo mielonej kawy. Albo jesienny wieczór pod kocem, gdy za oknem wieje i pada, a ja czytając trzymam w dłoniach kubek dobrej herbaty z syropem cytrynowym. Jest w tych chwilach coś magicznego, gdy kubek rozgrzewa dłonie, zapach przyciąga, a smak rozpieszcza. 

Takie chwile przyjemności, to wyraz troski o bliskich i o siebie. Dlatego lubię dostawać prezenty, które można zjeść oraz sama często takie robię. Podarowany słoik dobrego miodu czy naturalnego syropu z cytryny mówi "dbam o Ciebie". Kawa najwyższej jakości czy ręcznie formowana czekolada z małej manufaktury mówią "dla Ciebie wszystko, co najlepsze"...


Venosa.pl to świat kawy i herbaty. W sklepie znajdziecie mnóstwo rodzajów (i marek) kaw: mielone, ziarniste, bezkofeinowe... Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego szeroki wybór herbat oraz słodyczy: miodów (naturalnych i smakowych), syropów do kawy i tych naturalnych, orzechów, czekolad i owoców. Jest tu wszystko, by skomponować paczkę pełną dobroci! 

Paczka, którą otrzymałam, była przepięknie zapakowana. Cenię dbałość o szczegóły, więc tym większą przyjemność sprawiło mi rozpakowanie przesyłki. Znalazłam w niej trzy rodzaje kawy, herbatę rumiankową, owoce w syropach, syrop cytrynowy oraz miód porzeczkowy, miód gryczany i spadziowy oraz czekoladę do picia. Wszystko po kolei smakuję, kawa jest pyszna, ale miód porzeczkowy szczególnie skradł moje serce ;) Zobaczcie sami, jaki piękny zestaw.


To jak? Skusicie się? ;) Na hasło INSTACOFFEE dostaniecie 10% zniżki na zakupy ;)

Post powstał przy współpracy z marką Venosa.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger