×

Ślub od pierwszego kliknięcia

 

Czy odważylibyście się wziąć ślub z nieznajomym? O którym wiecie tylko, jak ma na imię? Czy ufacie komuś tak bardzo, by powierzyć mu wybór partnera na całe życie? Co powiecie na Ślub od pierwszego kliknięcia?

Hannah żyje szybko. Dużo podróżuje, łapie się dorywczych zajęć, nie może nigdzie zapuścić korzeni. Kiedy jednak jej brat zakłada rodzinę, kobieta wraca do Manchasteru i znajduje zatrudnienie w firmie swojej najlepszej przyjaciółki - przy obsłudze aplikacji Save The Date. To nie jest typowy portal randkowy, tylko aplikacja, która ma za zadanie znalezienie drugiej połówki, żony/męża. Jess jednakże ma spore problemy finansowe, a bank stawia ultimatum: aplikacja musi przynieść większe dochody, bo inaczej straci wszystko: firmę i dom. Hannah wpada na pomysł, by przyjaciółka znalazła jej męża dzięki Save The Date. Od lat obserwuje jej szczęście z Tomem, z którym znają się od szkoły średniej. Jess ma wybrać Tego Jedynego dla Hannah, co ma być też świetną akcją promocyjną dla aplikacji, a panna młoda pozna swojego przyszłego męża dopiero przed ołtarzem...

Ślub z nieznajomym to trochę szalony pomysł, ale nie nierealny. Niektórym parom z programu Ślub od pierwszego wejrzenia to się udało i dziś tworzą szczęśliwe rodziny. Tam jednak w pary dobiera grono specjalistów, w tej powieści zaś najlepsza przyjaciółka panny młodej i twórczyni miłosnej aplikacji, która właśnie sama przeżywa małżeński kryzys.

Nastawiłam się na lekki romans, który przeczytam w góra dwa wieczory, ale książka okazała się nieco trudniejszą w odbiorze powieścią obyczajową. Autorka, Claire Frost, miała jednak w tym cel. Rozbudowała postacie dzięki czemu możemy poznać główne bohaterki bardzo dobrze, zrozumieć czym się kierują w swoich wyborach. Jess jest z pozoru szczęśliwa z wieloletnim partnerem, natomiast Hannah pozornie nieszczęśliwa samotnie.

Każdy związek, czy ten długi, czy dopiero rozpoczęty, może mieć status "to skomplikowane", a miłość wcale nie jest łatwa. Pomiędzy wersami tej powieści można wyczytać pewną radę dla wszystkich par- najważniejsza jest rozmowa i mówienie sobie prawdy. Ślub od pierwszego kliknięcia- desperacja, ryzyko, odwaga czy przygoda życia? Na pewno ciekawa książka dla kobiet ;) Znajdziecie na taniaksiazka.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger