×

Nie Tylko Różowo poleca, czyli Share Week 2017


Co to jest Share Week? Akcja Andrzeja Tucholskiego, w której blogerzy polecają blogerów (albo youtuberzy youtuberów), zasady i zgłoszenia znajdziecie tutaj. Chodzi o to, by pokazać kogo my czytamy, kto w danym momencie jest dla nas ważny, wpływa na nas lub inspiruje. 
Bloguję od ponad trzech lat i jeszcze nigdy nie brałam w Share Week'u udziału, chociaż raz już swoje blogerskie TOPy pokazywałam. Kogo polecam dzisiaj?


Zacznę od osoby, która przez ostatni rok bardzo zmieniła moje fejsbukowe życie. Każdy piątek zaczynam od zajrzenia na grupę Przeczytaj&Podaj dalej, by sprawdzić co ludzie czytają. Mówię o Magdzie z Save the Magic Moments. Magda prowadzi blog od 2013, ale ja czytam ją regularnie dopiero od ostatniego roku. Tematyka wpisów kręci się wokół dzieci, książek, kosmetyków, wszystkiego, czego dotyczy życie kobiety. 
Magda jest inicjatorką akcji wymiany książek Przeczytaj&Podaj dalej (w kwietniu już 3 edycja!) oraz założycielką grupy na FB o tej samej nazwie, gdzie można dyskutować o ksiażkach, chwalić się nowościami i karmić swoją duszę książkoholika do woli. Jeśli jesteście uzależnieni od książek, to tam tylko ten nałóg pogłębicie. Jednakże zapraszam serdecznie ;)

Kolejny blog, to świeżynka, chociaż nie jest nią w blogosferze Patrycja Wegner-Keiling, która wcześniej prowadziła niepolka.pl (chyba będzie mi brakować refleksyjnych wpisów), a niedawno ruszyła z projektem Ładna Chata. Będąc w wiecznym remoncie, a ostatnio namiętnie oglądając programy Doroty Szelągowskiej, jakimś cudem nie dojrzałam jeszcze do blogów wnętrzarskich. Wszystko na nich wydawało mi się takie drogie i nie dla mnie. U Patrycji projekty robione są często własnymi rękami, na każdą kieszeń, a jej styl bardzo mi się podoba i inspiruje. Jeśli wiec chcecie zobaczyć jak zrobić modułówy zagłówek łóżka czy modną lampę, to zajrzyjcie koniecznie. Piękne wnętrza, piękne zdjęcia i nowiutki blog.
Z trzecim wyborem miałam niemały problem, bo miejsce tylko jedno, a tyyyyyle ciekawych blogów do pokazania. Pokażę Wam więc, blog, który zasługuje na zauważenie. Mnie Ola inspiruje pięknymi zdjęciami i dobrymi tekstami. Do utraty tchu, to miejsce, gdzie znajdziecie dobrą książkę, piękne wnętrza w niewielkim metrażu i uroczą Lilkę. Skromny blog z dużym potencjałem.

A Wy jakie blogi czytacie? Kogo polecacie?

15 komentarzy:

 1. Kochana dziękuję. Jak mi miło! ♡♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tych blogów ale w wolnej chwili z ciekawości zajrzę. :-)
  A ja osobiście odwiedzam głównie blogi na których dominują pomysły na zabawy i prace kreatywne z dziećmi ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo i u Was dużo kreatywności. U nas mniej, ale cieszę się, że często u nas gościsz :*

   Usuń
 3. Iza jako, że ty byle czego nie polecasz... zajrzę na te blogi z wielką przyjemnością :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam tylko Save The Magic Moments - ale na pozostałe blogi również bardzo chętnie zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Większość znam i lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tylko drugiego, ale zaraz nadrobię zaległości, bo temat mnie interesuje:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Iza, dziękuję Ci ogromnie za polecenie i tyle ciepłych słów! To niezwykle miłe. ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Z tych pozycji znam i czytam jedynie Save the magic moments xp

  OdpowiedzUsuń

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger