×

Dziki Zachód zdobyty po raz drugi!


Dziki Zachód, czyli Szczecin, ugościł blogerki już po raz drugi. Tym razem na zdrowo i naturalnie, bo motywem przewodnim spotkania była Matka Natura.

Organizatorki-Kasia z Mama na Tropie i Marta z KobietaO, zadbały by wszystko w tym dniu było naturalne i takie było. Już miejsce spotkania, czyli sklep-kawiarnia Zdrowa Przystań, idealnie się w ten temat wpisuje. To miejsce na mapie Szczecina naprawdę warte uwagi- można tu kupić zdrowe i ekologiczne produkty, ale też napić się pysznej kawy (nawet z mlekiem sojowym), albo coś smacznego i nietuczącego zjeść. Dziewczyny uraczyły nas sezamowymi kulkami mocy, które były po prostu obłędne oraz deserami z awokado czy tapioki z truskawkami. 


Naturalnie, jak zazwyczaj podczas takich spotkań, nie zabrakło też warsztatów/prezentacji. W Szczecinie mogłam dowiedzieć się nieco więcej o kosmetykach naturalnych, siostrzanych marek Sylveco, Vianek i Biolaven. Nawąchałyśmy się, nasmarowałyśmy, a na koniec sprawdziłyśmy jeszcze stan nawilżenia swojej skóry i wyszło na to, że moja twarz jest dobrze pod tym względem zadbana. 

Była to jedyna prelekcja, a resztę czasu spędziłyśmy, jak to baby, gadając i plokując, więc przebieg spotkania był bardzo luźny i... naturalny :) Nikt nie czuł się chyba nieswojo, ani sztywno, szczególnie że spora część 15-osobowej ekipy spotykała się już po raz kolejny. 

Przed obiadem, który zaserwowało Studio Bataty, odbyła się też aukcja charytatywna. Dzięki sponsorom można było zakupić kosmetyki, soki, przetwory, czy biżuterię. Mi udało się upolować piękne kolczyki od Galerii Paratissi, które idealnie pasują do bransoletki otrzymanej na spotkaniu rok wcześniej. 
Dochód z licytacji przeznaczyłyśmy tym razem dla pani Agnieszki, by wygrała walkę z rakiem i mogła cieszyć się rodziną.


Na koniec wspólne zdjęcie (dzięki Kamilii z Zapsieni w Sieci) oraz upominki od sponsorów i czas spotkania niestety dobiegł końca. Miło było znów odwiedzić Szczecin i spotkać inne blogerki, bawiłam się świetnie. Mam nadzieję, że będzie kolejna edycja spotkania Matki Na Dzikim Zachodzie :)

Patroni spotkania:

1. Radio Eska (Patron medialny): https://www.facebook.com/eskainfoszczecin/
2. Nasze miasto (Patron medialny): https://www.facebook.com/SzczecinNM/
3. Zapsieni w sieci (Fotograf): http://www.zapsieniwsieci.pl/
4. Sylveco: http://sylveco.pl/
5. Vianek: http://www.vianek.pl/
6. Bio Laven: http://www.biolaven.pl/
7. Arco Iris: http://sutaszarcoiris.blogspot.com/
8. Esent: http://esent.pl/
9. Zielona Tłocznia: http://www.zielonatlocznia.pl/
10. Primavika: http://www.primavika.pl/
11. Małe I duże dziecięce podróże: http://dzieciecapodroz.blogspot.com/
12. Galeria Paratiisi: http://paratiisi-sutasz.blogspot.com/
13. Celiko: http://www.celiko.com.pl/
14. Bataty studio kulinarne: http://www.studiobataty.pl/

4 komentarze:

Podziel się z nami swoją opinią :)

Copyright © domatorka.blog , Blogger